Izolacja-Jarocin S.A.

14 grudzień 2019r.

IZOLACJA - JAROCIN S.A.

ul. Poznańska 24-26
63-200 Jarocin
tel. (+48 62) 747 04 00
fax (+48 62) 747 04 04
e-mail:
biuro@izolacja-jarocin.pl

Informacje o firmie

Historia IZOLACJI rozpoczęła się w 1925 roku, kiedy to, jako pierwszy zakład przemysłowy w Jarocinie, podjęła działalność prywatna firma Fabryka Papy Dachowej, Destylacji Smoły i Wyrobów Cementowych Władysława Lewandowskiego. Przy zatrudnieniu 15 osób produkowano wówczas około 1000 m² papy na dobę.

Obecnie Spółka dysponuje jedną z najszerszych w kraju, kompleksową ofertą wyrobów hydroizolacyjnych i uszczelniających dla budownictwa.

Obejmuje ona:

  • papy asfaltowe w kilkunastu odmianach asortymentowych – zarówno tradycyjne na tekturze, jak i nowoczesne papy termozgrzewalne: oksydowane oraz modyfikowane,
  • dyspersyjne masy asfaltowe, masy na rozpuszczalnikach organicznych oraz grubowarstwowe masy szpachlowe,
  • kity budowlane trwale plastyczne: kauczukowe i asfaltowo-kauczukowe,
  • gonty asfaltowe na wkładce z welonu szklanego.

Jarocińska IZOLACJA jest firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej. Posiada rozbudowaną sieć dystrybucji opartą na hurtowniach materiałów budowlanych i umowy o współpracy z większymi przedsiębiorstwami budowlanymi z Wielkopolski. Spółka jest również dostawcą wyrobów izolacyjnych do sieci handlowych: LEROY MERLIN, CASTORAMA, PRAKTIKER i BRICOMARCHE.

Wyroby IZOLACJI - JAROCIN S.A. zyskały uznanie w postaci blisko 20 medali i wyróżnień na największych krajowych targach budownictwa, w tym Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Źródłem i gwarancją sukcesów Spółki jest wieloletnie doświadczenie pracowników, połączone z tradycyjną już wielkopolską gospodarnością i sumiennością w działaniu.