Masa do konserwacji JARLEP K

Przed przystąpieniem do pracy masę należy dokładnie wymieszać. Masa JARLEP K może być nakładana ręcznie za pomocą szczotki dekarskiej, pędzla lub pacy lub mechanicznie na suche, jak i lekko zawilgocone podłoże.

Prace należy wykonywać wyłącznie przy bezdeszczowej pogodzie. Zalecana temperatura nanoszenia powyżej +5°C. Podłoże należy wstępnie oczyścić z zanieczyszczeń i nadmiaru luźnej posypki oraz dokonać naprawy zniszczonych fragmentów pokrycia w tradycyjny sposób.

Przed położeniem warstw zasadniczych podłoże należy zagruntować JARLEPEM G lub GM.

Konserwację należy dokonywać w dwóch warstwach nanoszonych w prostopadłych kierunkach. Druga warstwę zaleca się posypać posypką papową w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi i promieniowaniem UV.


W celu ułatwienia prac w chłodniejsze dni zaleca się przed przystąpieniem do pracy przechowywanie JARLEPU K przez 24 godziny w ogrzewanym pomieszczeniu, dzięki czemu masa zachowuje optymalną konsystencję, co pozwala obniżyć zużycie.


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/izojar/ftp/serwis/themes/izolacje/header.html:1) in /home/izojar/ftp/serwis/front/controller/Page.php on line 684
Producent izolacji i pap | Izolacja-Jarocin S.A.